מסעדה מיוחדת בירושלים

מסעדת כרמא, הממוקמת בלב השכונה הירושלמית המרשימה עין כרם, בהחלט יכולה להעניק לכם חוויה שהייתה יכולה להיות חד פעמית – אלמלא הרצון הצפוי אצל הסועדים לבקר במסעדה מיוחדת זו פעמים נוספות לאחר מכן...

ירושלים ידועה בהיבט הקולינרי שלה ומציעה שורה ארוכה של מסעדות, בדרגות איכות שונות. אבל על כמה מסעדות בבירות ישראל ניתן לטעון שהן מיוחדות באמת? שהן מעניקות ערך מוסף של ממש למי שמגיע אליהן, שעשוי אף לחרוג מהתפריט המוצע? התשובה הפשוטה היא שמעט מאד מסעדות... אבל כרמא היא כן מסעדה מיוחדת בירושלים שכזו.

מדוע כרמא מסעדה מיוחדת בירושלים ויתרונותיה

כרמא היא מסעדה אשר בהחלט עונה על ההגדרה של מסעדה מיוחדת בירושלים. זה מתחיל עם העיצוב, החורג מכל מה שמכירים בעיר (או בכלל במדינת ישראל): המסעדה שלנו מתפרשת על פני שתי קומות, במבנה המזכיר מעל הכול טירה. כמובן שהעובדה שהמרפסת משקיפה לכל הנופים המרשימים של עין כרם, תורמת אף היא לחוויה שהופכת לנעימה יותר, ולעיתים גם לרומנטית במלוא מובן המילה. עיצוב הפנים של המסעדה מיוחד אף הוא וכולל בתוכו אלמנטים המאפשרים להתחבר לסביבה המקיפה אותה: אריחי לבנים בקירות, לדוגמא.

 

מסעדת כרמא בירושלים מאפשרת להתחבר עוד יותר לסביבה המקיפה הזו ולשפר את חוויתם של אלה המגיעים אליה עוד יותר. זאת בדמות האפשרות לשלב סיור מודרך בשכונה לפני או אחרי הביקור בה. בדרך זו ניתן להתוודע עוד יותר להיסטוריה של המקום וללמוד עליו את כל מה שחשוב לדעת על מנת להפוך את החוויה המיוחדת גם למעשירה, עבור ילדים ומבוגרים כאחד.

 

בואו לקרוא עוד על סיורים בירושלים אלו

מסעדה מיוחדת עם תפריט המוכן בידי אמן

מעבר לאווירה המיוחדת של המסעדה ולמיקום שלה, ברור שהיא חייבת להימדד בפן הקולינרי שלה. גם מהבחינה הזו, אנשים המגיעים אל מסעדת כרמא יכולים לסמן "וי" מבחינת הייחודיות: תפריט המסעדה, פרי ניצוחו של השף שבו ארז, הוא עדכני, עשיר ומפתיע: אוכל מסורתי לצד אוכל מערבי, מנות המעוצבות לעילא ולעילא ו"טוויסט" של ממש בטעם. תפריט המסעדה כולל בתוכו ארוחות בוקר, מנות ראשונות מפתיעות, מאפים מהטאבון, פסטות, פיצות, פוקצ'ות, סנדוויצ'ים, קינוחים ואף מנות ילדים. כל אלה לצד תפריט יינות עשיר ושתייה קלה למכביר.

 

לכל התפריטים של כרמא

צור קשר

מלאו את הטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם