מקום לאירועים קטנים בירושלים

אתם מחפשים מקום לאירוע קטן והחלטתם על אזור ירושלים, נקודת הפתיחה שלכם מצוינת. החדשות הטובות הן שיש עבורכם מקום כזה בדיוק, והוא עונה לשם כרמא.

עריכת אירועים קטנים בכרמא: כל מה שחשוב לדעת 

כרמא היא מסעדה לאירועים אשר כפי שניתן להסיק משמה ממוקמת באחד האזורים היפים של ירושלים: עין כרם כמובן. מה שחשוב להדגיש, בהקשר הנוכחי, היא שמסעדת כרמא מספקת פתרון מלא למחפשים מקומות לעריכת אירועים קטנים בישראל, הן פרטיים והן עסקיים, וזאת בסדרי גודל של עד 60 אורחים.

 

מעבר למיקום האידיאלי שלה, מציעה כרמא את כל הדרוש לאירוע בלתי נשכח. זה מתחיל עם העיצוב הייחודי שלה – וכי על כמה מסעדות אחרות בישראל ניתן לומר שהן ממוקמות במבנה המזכיר טירה, ובו שתי קומות המשקיפות לאחד הנופים היפים בירושלים? בנוסף לכך, מציעה המסעדה עיצוב פנימי מוקפד, גמישות מבחינת סידורי הישיבה, חנייה בשפע וכן את כל התשתית הנדרשת.

 

חייגו אלינו 02-6436643 או הזמינו שולחן דרך טופס צור קשר באתר

 

כרמא, מסעדה לאירוע קטן בירושלים

ואיך אפשר בלי התפריט?

אחת הסוגיות המשמעותיות בבחירת מקום לאירועים קטנים בירושלים הוא ההיבט הקולינרי שלו: אחרי הכל, בלא מעט מצבים זה מה שהאורחים זוכרים, כמו גם מה שיכול למתג את האירוע כמוצלח מבחינתם. גם במקרה הזה, מציעה לכם כרמא שקט נפשי של ממש: אחרי הכול, ברור כי אין אפשרות טובה יותר מאשר להפקיד את הפן הקולינרי בידיה של מסעדה מובילה, עליה חולש ביד רמה השף שבו ארז.

 

התפריט של המסעדה מספק מענה לכל מועד בו נערך האירוע (למשל, ארוחות בוקר) וכולל בתוכו את כל מה שהאורח הישראלי הממוצע מחפש: סלטים עשירים, בשרים איכותיים, מאפים איטלקיים, דגים ואף מאכלים אותנטיים, דוגמת רול דרוזי. מחירי המנה מפתיעים באטרקטיביות שלהם, כאשר המסעדה מציעה מגוון רחב של מנות ילדים - מה שמתאים לאירועים בהם הצעירים משחקים תפקיד מרכזי.

 

לכל התפריטים >

ויש גם הפתעה קטנה מעניינת מאוד

מעבר למה שהוזכר מעלה, מסעדת כרמא מציעה שילוב ייחודי בנוף האירועים של מדינת ישראל: אירוח יחד עם סיור מודרך בשכונה היפה המקיפה אותה. סיורים אלה מתייחסים לכל ההיסטוריה העתיקה של האזור, להיבטים התרבותיים המרתקים שלו ולשלל סוגיות אשר הידיעה שלהן יכולה להפוך את היום הזה למהנה ולמעשיר יותר. בדרך זו אתם יכולים לקבל ערך מוסף, החשוב כל כך על רקע הרצון של המארגנים ליצור ערב מיוחד במסגרת אירוע בירושלים, אשר נבדל בוודאי מאירועים רבים אחרים אליהם מוזמן כמעט כל ישראלי מדי שנה.

 

בואו לקרוא עוד על סיורים אלו

צור קשר

מלאו את הטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם