היכן חוגגים את האירוע?

מתכננים אירוע? מתלבטים בין מסעדה לבין אולם בוטיק בפתח תקווה? תנו לנו לעזור לכם בבחירה

הדבר הראשון שעליכם לעשות אחרי שהחלטתם לחגוג אירוע עסקי או פרטי, הוא להחליט היכן לחגוג. לצד מתחמי האירועים המובילים המציעים כיום חוויה של אירוח במתחמם, ישנן גם מסעדות המאפשרות לחגוג אירועים בחדרי אירועים סגורים במסעדה. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: האם כדאי לחגוג את האירוע במסעדה או בגן אירועים?

 

שיקול ראשון: האווירה

השיקול הראשון שעליכם לקחת בחשבון הוא את האווירה הנוכחת במתחם האירועים ובמסעדה. כמארחים, אתם רוצים להעניק את החוויה הטובה ביותר לאורחים שלכם, כך שאין כל ספק כי גן אירועים בפתח תקווה הינו מקום ראוי יותר לאירוח בהשוואה למסעדה. ניתן לומר כי לא משנה על איזו מסעדה חשבתם, הרי שהיא לא יכולה להתחרות עם האווירה הבוטיקית-יוקרתית שמתחמי האירועים יכולים להציע.

 

שיקול שני: השירות

מתחמי האירועים שמו לעצמם למטרה להעניק חוויה שירותית-איכותית לאורחים ולמארחים גם יחד. למרות שישנן מסעדות לא רעות בכלל המעניקות שירות נפלא, עדיין סטנדרט השירות במתחמי האירועים הוא הסטנדרט הגבוה ביותר. זכרו כי אירוע שאתם חוגגים הינו אירוע חד פעמי, כך שיש לכם הזדמנות אחת בלבד להיות מארחים נפלאים לאורחים שלכם, ועל כן חשוב שמראש תלכו על האופציה המבטיחה לכם מעל לכל ספק שירות אישי, אדיב ומקצועי.

 

כשמדברים על שירות, מדובר לא רק על השירות שינתן לאורחים שלכם, אלא גם על השירות שינתן לכם. גן אירועים בפתח תקווה יצמיד אליכם מנהל אירועים שינהל עבורכם את כל הנדרש עבור האירוע – החל מבניית התפריט, דרך עזרה בסידור השולחנות ועד הצגת יתרונות וחסרונות של כל דבר שתרצו או לא לשלב באירוע שלכם.

 

שיקול שלישי: האוכל

ואי אפשר לדבר על אירוע מבלי לדבר על המארח מספר 1 באירועים: האוכל. אז נכון, ישראל היא מעצמה קולינארית לא קטנה, ובהתאם גם ישנן מסעדות לא רעות בכלל. יחד עם זאת, בעת שאתם חושבים על האפשרות לחגוג במסעדה, אתם מראש בוחרים בתפריט מצומצם יחסית המשקף את תחום ההתמחות של המסעדה.

 

מנגד, חגיגת האירוע עם גן אירועים בפתח תקווה או בכל מקום אחר, מזמנת לכם את האפשרות לארח את האורחים עם מניפה רחבה של מטעמים הכוללת מנות פתיחה, מנות עיקריות וקינוחים משובחים ובעיקר מגוונים.

 

שיקול רביעי: חוויית האירוח

האורחים שלכם מוזמנים אל אירוע, וכפי שהם רוצים לכבד אתכם, כך הם גם רוצים שהמארחים יכבדו אותם. מסעדות הפכו להיות כיום דבר שבשגרה, זאת מאחר והמון זוגות צעירים ומשפחות שמחים להוציא את כספי המותרות שלהם על מסעדות.

 

המשמעות היא שבעת שאתם חוגגים במסעדה, ההילה הנדירה והחד פעמית של האירוע אינה סובבת את האירוע שלכם. מנגד, בעת שאתם מזמינים את האורחים אל מתחם אירועים, הם מתמלאים בציפייה גדולה לאירוע הנוצץ והייחודי שלכם.