רעיונות לפעילויות באירועים עסקיים

פעילות גיבוש לעובדים היא דבר חשוב להעלאת המוטיבציה של העובדים. מוזמנים לקבל מאיתנו מספר טיפים.

אירועים עסקיים מוצלחים אינם יכולים להיות משעממים או יבשים. אירועים כאלה, כך מקובל מאוד כיום, יהיו אטרקטיביים מאוד ומעוררי עניין, והטובים שבהם יהיו גם מאוד מקוריים. אם רוצים לארגן במקום העבודה ערבי גיבוש לעובדים, אם מארגנים אירוע עסקי לכבוד עובדים מצטיינים, לצורך סיכום פעילות מוצלחת או לכבוד כל מטרה אחרת, יש לא מעט רעיונות מוצלחים לפעילות שכולם יזכרו לטובה גם זמן רב לאחר תומה.

 

שירים מהלב

לא כל אירוע עסקי חייב להיות מעונב ורשמי. למעשה, די ברור שערבי הגיבוש לעובדים שיהיו כאלה לא ישאירו רושם מיוחד. פעילויות שיכולות להפוך ערב כזה לאטרקטיבי יכולות להיות קשורות קשר הדוק למוזיקה ולשירים. יש הרבה סגנונות של פעילות בעניין זה: ניתן לשלב פעילות בסגנון שירה בציבור עם שירים ישנים וטובים – וגם חדשים וטובים לא פחות. אפשר לארגן פעילות קריוקי, כאשר עובדים יחידים או קבוצות שרים את השירים האהובים עליהם. ניתן לערוך תחרות בסגנון כוכב נולד או אקס פקטור, אך יש גם פעילויות מוזיקליות אחרות. אפשר להזמין פעילות בסגנון מעגל מתופפים קצבי, אפשר לארגן מוזיקה לתחרות ריקודים בסגנונות שונים, עם הרבה קצב ושמחה.

סדנאות טעימות

מלבד מוזיקה, קצב, שירים וריקודים יש עוד פעילויות בסגנונות אחרים שיכולות להתאים כאשר מארגנים ערבי גיבוש לעובדים. למשל, ניתן להזמין סדנאות מיוחדות, מלהיבות ובעיקר מעניינות. למשל, ניתן להזמין סדנת בישול מיוחדת למאכלי בשר, לבישול טבעוני או למנות אקזוטיות. ניתן להזמין סדנה להכנת קינוחים מתוקים – אפיית עוגות או הכנת שוקולד ופרלינים בהנחיית שוקולטייר. גם אלה שאינם חובבי בישול או אפייה מושבעים נהנים מאוד כאשר הסדנא מתקיימת באווירה מיוחדת ולא פחות חשוב – כאשר זוכים לשבת יחד ולאכול את התוצרת הטעימה והאסתטית.

הרצאות, מופעים ואפילו משימות

סדנאות של בישול אינן נראות לכם מתאימות? ערב גיבוש לעובדים או כל אירוע עסקי יוכל להמריא אם מזמינים אמן או מרצה מיוחד לפעילות משותפת עם הקהל. ניתן להזמין מומחי אסטרולוגיה או סקסולוגים, ניתן להזמין קוסמים או לוליינים שמבצעים את להטוטיהם ביחד עם מתנדבים. ניתן להזמין הרצאות מרתקות ומופעי בידור.

 

אם רוצים משהו יותר אקטיבי, אפשר לארגן אירוע עסקי עם משימות מיוחדות, מאתגרות ותחרותיות. המשתתפים מתחלקים לקבוצות ומתחרים ביניהם בהשגת מטרות שונות. המטרה יכולה להיות ניצחון בתחרות בעלת אופי ספורטיבי המורכבת מתחנות שונות. פעילות אחרת יכולה להיות יצירתית – למשל, הכנת ציור גדול ומשותף או פסל מחומרים ממוחזרים, כאשר כל משתתף אחראי על חלק מסוים של היצירה. עוד פעילויות אפשריות הן תחרויות כגון קליעה למטרה או פיינטבול שבהחלט יכולות לעורר עניין ולהזרים הרבה אדרנלין.  

רוצים לארגן ערב גיבוש לעובדים? תנו לנו לעזור לכם. לפניכם מספר רעיונות מקוריים לפעילויות לערבי גיבוש עסקיים. אתם רק צריכים להחליט על התאריך ולהזמין את כולם.