3 מקומות בילוי מומלצים לכל המשפחה

בילוי משפחתי הוא חיוני לשמיר על אחדותה של המשפחה, ובעיקר כי הוא יכול להיות ממש כיף. ריכזנו שלושה המלצות למקומות בילוי כיפיים ומגניבים לכל המשפחה.

בעידן המודרני, בו לכל אחד מאיתנו טלפון חכם ומחשב אישי, כמות הזמן שכל המשפחה מבלה יחד הולכת ומתמעטת. לכן חשוב לדאוג לכך שאחת לכמה זמן המשפחה תבלה זמן איכות ביחד, שיאפשר לחברי המשפחה ליהנות האחד עם השני מחוץ לשגרת היום השוחקת, בסביבה נעימה וכיפית.

לא קל לחשוב על בילוי משפחתי מעניין. פעמים רבות הפערים בין ההורים והילדים גדולים, גם מבחינת הגיל, ובעיקר מבחינת תחומי העניין. לכן קשה לפעמים למצוא פעילות משותפת שתעניין, תאתגר, ותהנה את כל חברי המשפחה.

יחד עם זאת, ישנם מספיק אפשרוית שיכולות להפוך בילוי בחיק המשפחה ליום כיך משפחתי ממנו כולם יהנו ושבמקביל יתרום להווי ולגיבוש המשפחתי.

יום כיף משפחתי בים

בים יש משהו שליו ומרגיע. מלבד העובדה כי המשפחה תבלה בשקט ובשלווה יחד, יש ביכולתו של בילוי משותף בים לתרום לגיבוש ולאווירה החיובית במשפחה.

בילוי של יום כיף משפחתי בים יכול לכלול גם מספר אטרקציות מגניבות שיעסיקו אתכם במהלכו. ישנם חופים בהם ניתן לשלב את הסתלבט על החול החם עם ספורט ימי מאתגר, משחק כדורעף חופים לוהט, או שיט ימי מרתק.

חשוב לציין שיום כיף משפחתי בים הוא בילוי זול יחסית. מלבד שתייה ואוכל, אותם ניתן להביא מהבית, הבילוי עצמו לא עולה כסף כלל או שעולה סכום סימלי שתצטרכו לשלם לכניסה לחופים מסודרים מסויימים. ייתכן ואטרקציות מסויימות יעלו לכם כסף, אך בסך הכל מדובר בבילוי משפחתי זול יחסית.

צאו למסעדה

בילוי משפחתי במסעדה יוקרתית יכול לשבור את השגרה היומיומית. אם הילדים שלכם כבר קצת גדולים, ואם אתם משפחה שנהנית מקולינריה איכותית, בילוי במסעדה יכול להיות בילוי משפחתי מוצלח במיוחד. ארוחה במסעדה איננה רק ארוחה, אלא בילוי שלם שכולל מספר מנות, לגימת יין, ועוד.

אם בחרתם בבילוי במסעדה, חישבו קודם כל היטב על בחירת המסעדה. ביחרו במסעדה שמתאימה לטעם של משפחתכם. מעבר לכך, נסו לבחור מסעדה שמציעה תפריט שנוח לחלוק. כלומר, נסו למצוא מסעדה שתוכלו להזמין בה מספר מנות למרכז השולחן, אותם תחלקו יחד כל המשפחה. ארוחה בסגנון החלוקה, במסגרתה חולקים בני המשפחה את אותו האוכל, בוודאי תתרום לגיבוש המשפחתי, שכן מה יותר מגבש מלאכול מאותה צלחת. בנוסף, חלוקת המנות תאפשר לבני המשפחה לחלוק את דעתם בנוגע לטעמים של המנות, מה הם אהבו יותר ומה פחות וכדומה. כך מתקבל ערב משפחתי נאה ואיכותי, ששובר את השגרה גם מבחינת האוכל וגםמבחינת הבילוי המשפחתי.

חדר בריחה

הטרנד החדש ששוטף אתישראל בשנה האחרונה הוא גם פעילות משפחתית משותפת ומהנה במיוחד. על מנת לברוח מחדר הבריחה, תצטרכו לשתף פעולה האחד עם השני, לחלוק ידע ולהפעיל את ראשכם ביחד למען מטרה אחת. ומה יותר מגבש מזה?