כיצד תבחרו מסעדה לימי הולדת

קבלו מאיתנו מספר טיפים לבחירת מסעדה לימי הולדת

אז השנה החלטתם להפיק מסיבת יום הולדת לבן המשפחה או אחד מהחברים הקרובים. פעמים רבות חגיגת יום הולדת במסעדה היא האופציה הנוחה והשפויה ביותר. יחד עם זאת, בחירת המסעדה עלולה לעורר קשיים. מדריך לבחירת מסעדה לימי הולדת.

 

הפקת גדולה דורשת התעסקות רבה

תכנון יום ההולדת איננו דבר קל תמיד. הפקת אירוע רב משתתפים, כמו יום הולדת גרנדיוזית במיקום כלשהו, דורשת התעסקות רבה- צריך לדאוג לאוכל ולכיבוד לאורחים, לדי-ג'יי או למוזיקה שתתנגן ברקע, לעוגת יום הולדת ועוד שלל דברים. הפקת יום הולדת מסדר גודל כזה יכול להיות מורכבת ומתישה, ולגזול ממכם זמן לא מועט. 

חגיגה במסעדה

הפתרון האולטימטיבי במצב זה הוא לחגוג את יום ההולדת במסעדה. חגיגת יום הולדת במסעדה חוסכת ממכם את ההפקה המסורבלת של מסיבת יום ההולדת וחוסכת ממכם את הכאב הראש הכרוך בכך. אמנם ייתכן וזה יעלה מעט את העלויות, אך יש לזכור שהפקת יום הולדת מושקעת לא תהיה זולה בהרבה. 

איך בוחרים מסעדה?

כשמתכננים יום הולדת הדבר החשוב ביותר לאחר בחירת טובה של מתנה ליום הולדת הוא היכן תיערך היומולדת. על מנת לבחור מסעדה מתאימה, חשוב להתאים אותה לאדם שחוגג את יום ההולדת. בסופו של דבר מדובר ביום הולדת של אחד מחברתכם או מבני משפחתכם. לכן מומלץ מאוד לחשוב על מסעדה שמתאימה לו, לטעם שלו ולסגנון שהוא אוהב. הרי אם מי שחוגג את יום ההולדת הוא צמחוני, לא תקחו אותו למסעדת בשרים, נכון? לכן רצוי לחשוב טוב מאוד, ואולי אפילו לשאול אותו או ל"רחרח" אצלו מהם המסעדות שהוא אוהב, מה הסגנון ואולי אפילו באיזה מסעדה הוא מתכנן לבקר בקרוב.

ומה עם האורחים?

את המסעדה חשוב לנסות ולהתאים גם לטעם של האורחים שלכם. אם כמות האורחים גדולה, כלומר גדולה מ-12 אנשים בערך, אתם תתקשו מאוד למצוא מסעדה שפוגעת בול בטעמם של כל אחד מהאורחים. כך, נשארו בפניכם שתי אפשרויות: לבחור במסעדה המועדפת על ידי חתן יום ההולדת, ולהתעלם מההעדפות של האורחים, או לנסות ולבחור במסעדה שמתאימה למכנה הרחב ביותר, ותתאים גם לחתן יום ההולדת וגם לכמה שיותר מהאורחים.

תקציב

מרכיב חשוב מאוד מבחירת המסעדה היא כמובן התקציב. חשוב לברר את המחירים במסעדה שתרצו, על מנת לוודא כי רמת המחירים היא שפויה ומתאימה לתקציב שלכם ושל האורחים שלכם (במידה והם יקחו חלק בתשלום).

אווירה

בסופו של דבר, אתם הולכים למסעדה כדי לחגוג. רצוי מאוד לבחורה במסעדה קלילה וכיפית, עם אווירה מתאימה, כזו שתאפשר לכם לחגוג כמו שצריך ומתאימה לכמות האנשים שתזמינו.