קייטרינג טבעוני בירושלים

כאשר מתכננים אירוע, אחד הדברים החשובים ביותר הוא המזון המוגש לאורחים ורבים מאתנו מבלים שעוץ בתכנון קפדני של תפריט שיערוב לחכו של כל אורח.

המאכלים המסורתיים ברוב האירועים הם מנות מן החי הן בקבלת האורחים והן באירוע עצמו. כיום אנשים רבים חושבים פעמיים לפני שהם מחליטים על קייטרינג שמכיל רכיבים מן החי לאור העובדות שנחשפו על הסבל שהחיות עוברות במהלך חייהן. ההתפכחות הזו והמעבר של רבבות אנשים לאורח חיים טבעוני העלה את הצורך במתן שירות של קייטרינג לטבעונים שלא מנצל בלי חיים תמימים, אלא משתמש רק בשפע יש לטבע להציע.

 

 

מזון שופע מן הטבע

 

מלבד ההכרה בזכויות בעלי החיים, רבים עוברים לאורח חיים טבעוני גם בגלל ההבנה שהוא בריא יותר לגופם וגורם להם להרגיש חיוניים וחזקים יותר, מה שתורם לאריכות ימים. בדיוק בגלל העובדה הזו ובשל סיבות רבות אחרות, החל חיפוש אחר דרכים מעניינות להכין אוכל טבעוני וטעים ועל מנת להפיק את כל הטוב ממה שיש לאימא אדמה להציע לנו.

 

המאמצים הללו בחיפוש אחר מתכונים מוסריים הביאו לפריחה במגוון האוכל הטבעוני וכיום ניתן למצוא גרסאות טבעוניות לבשרים, גבינות, קינוחים ומאכלים רבים אחרים שכולם על טהרת ירקות, קטניות, פירות ועוד משפע הטבע.

 

אירועים בטעם אחר

 

במגוון הגדול של מזון טבעוני גרם לאנשים גם לחשוב בדרך קצת אחרת על האירועים שלהם. רבים בוחרים בקייטרינג טבעוני כדי לציין ימים מיוחדים והם בוחרים בתפריט שאין שני לו כדי לחגוג. באירועים מסוג זה, אין אורח שיוצא לא שבע או לא מרוצה, גם אם הוא התנגד תחילה לרעיון של קייטרינג שאינו מכיל בשר.

במקום זאת, ניתן לבחור במנות משובחות עם רכיבים טריים מהטבע שאף אחד לא היה צריך לסבול כדי להכין אותן. ניתן לבחור בדוכנים שונים עם מאכלים מגוונים, כך שיהיה משהו עבור כל אדם והאורחים ייהנו מתפריט טעים ואיכותי.

 

 

כיום כבר אין דבר שלא ניתן לעשות באירועים, ואחת הדרכים לציין אירוע מיוחד במינו היא על ידי הגשה של תפריט טבעוני וטעים שמודע לסביבה ולבעלי החיים והוא גם טעים ובריא כאחד.