טיפים לתכנון אירוע קטן ומיוחד

בין שלל אירועים גדולים ורבי רושם שהם חלק בלתי נפרד מחיי כולנו, יש לנו גם מפעם לפעם סיבות טובות לחגוג אירועים אינטימיים יותר, עם האנשים הקרובים אלינו יותר מכל.

אין זה משנה אם מדובר במסיבת יום הולדת או כל תירוץ לאסוף את בני המשפחה או את החברים הטובים כדי לציין בשורה משמעותית או שינוי גדול שעומד להתרחש, השאלה החשובה באמת היא איך אפשר לחגוג אירוע קטן ומשמעותי כמו שצריך. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לתכנן את האירוע שלכם:

 

בחירת הלוקיישן

 

השאלה הראשונה היא כמובן שאלת המיקום, וכאן האפשרויות שעומדות בפניכם רבות. כדי לבחור בין החלופות השונות התחילו דווקא בהרכבת רשימת המוזמנים שלכם כדי שתוכלו לדעת כמה אנשים צפויים להיות נוכחים באירוע שאתם מבקשים להפיק. אירוע מצומצם שכולל עד עשרה אנשים או אירוע גדול קצת יותר שכולל שלושים מוזמנים? קחו בחשבון גם את אופי האירוע שאתם מבקשים לתכנן ונסו לחשוב מה באמת מתאים למשתתפים. למשל, אם מדובר על אירוע משפחתי לחגיגת יום הולדת או חגיגת החתונה המתקרבת ייתכן ובחירה במסעדה איכותית עם עיצוב מרהיב ואוכל נפלא היא הבחירה הנכונה. אם אתן מפיקות מסיבת רווקות או יום הולדת שמיועד רק לחברות הכי טובות מסיבות יאכטה עשויות להיות אטרקציה גדולה יותר.

 

הרכבת התפריט

 

בין אם אתם מתכננים אירוע קטן במסעדה נפלאה בירושלים או מסיבות יאכטה מלאות אדרנלין, האוכל הוא אחד המרכיבים הקריטיים ביותר שישפיעו מאוד על הצלחת האירוע כולו. אם כן, בחרו גורם מקצועי ומנוסה שאיתו תוכלו להתייעץ, ואם תפיקו את האירוע במסעדה ללא ספק תהיה המלאכה פשוטה יותר. יחד נסו לחשוב על תפריט שיציע מצד אחד גיוון ושפע, ומצד שני טעמים נפלאים. בתוך השילוב הייחודי והמדויק הזה זכרו שמראה המנות חשוב ביותר, שכן התיאבון מתחיל בעיניים, ואל תשכחו לתת דגשים מיוחדים על כל מגבלה תזונתית לרבות רגישות לגלוטן או למרכיבי מזון שונים, צמחונות/טבעונות ועוד שלל רגישויות הקיימות כיום. מאחר ומדובר באירוע אינטימי למדי סביר להניח שרשימת המגבלות התזונתיות תהיה מוגבלת יחסית, ובכל זאת כדאי שתוודאו מראש שכל צורך מיוחד מקבל מענה מדויק כדי שאיש לא ייצא רעב או לא מרוצה.

 

הורידו מעצמכם את הנטל

 

אנשים רבים, כאשר הם מתכננים מסיבת יום הולדת או אירוע אינטימי אחר עשויים להסתפק בתכנון אירוע ביתי, מה שצורך זמן, אנרגיות ולא מעט כאבי ראש. הוציאו את האירוע מהבית, הפקידו את המלאכה בידי אנשי המקצוע ואפשרו לעצמכם להגיע לאירוע שלכם ללא דאגות. גם לכם מותר ליהנות בערב המיוחד שלכם, ליהנות מהתפריט המשובח וללגום יין איכותי, וככל שתדאגו לתכנן מראש ולהפקיד את המשימות השונות בידי בעלי הניסיון, כך תוכלו באמת להישען לאחור וליהנות מהשמחה שלשמה התכנסתם.