איך מתאימים תפריט קייטרינג לאירועים פרטיים?

חתונה, בר ובת מצווה, יום הולדת, שבת חתן, אירוע עסקי, אירוע של מקום העבודה – כל אלה ועוד יכולים להיחגג ברוב פאר והדר, באירוע בומבסטי מרובה אנשים, שוצף ונלהב; ויכול גם אחרת. באופן צנוע, אינטימי, חם, בו יכולים המשתתפים לשוחח זה עם זה בנעימות ובאווירה טובה, בלי רמקולים זועקים, זרקורים מסנוורים והמון אדם שוצף

אם באירוע גדול הדגש הוא על יעילות ותקתוק קצבי וזריז של העניינים, באירוע פרטי וקטן הקצב שונה. יש זמן להיפגש, לשוחח במתינות, להכיר, להתוודע. באירוע גדול המוזיקה הרועשת תכסה על הכל מתוך מטרה להזרים את כו-לם לרחבת הריקודים ועכשיו! 

התאמת קייטרינג לאירוע פרטי

מה שמשותף לשמחה בסדר גודל בינוני עד כבד למסיבה פרטית צנועה הוא המקום המרכזי שתופס האוכל. היישום שונה לחלוטין.

 

באירוע גדול מדובר בבישול להמונים, בלי לקחת סיכונים. העיקר שלכולם יהיה טעים ונעים. המנות תהיינה מוכרות וידועות, בלי לקחת סיכונים מיותרים. אין הכוונה לומר שהאוכל אינו טעים, אלא לציין שמדובר במיינסטרים במיטבו.

 

לעומת זאת, קייטרינג מנוסה לאירועים פרטיים מכוון למטרות אחרות לגמרי. הדגש הוא על מגע אישי, עיצוב מקורי, טעמים ייחודיים ומנות חדשות שיגרמו לאורחים לפלוט מדי פעם אנחת התפעלות. ניתנת תשומת לב רבה לפרטים הקטנים ולעיצוב המקום, החל מסידורי הפרחים, מוזיקת הרקע שתואמת את האווירה וכלה במפיות שעל הצלחות.

 

כדי להתאים קייטרינג לאירוע הפרטי שלכם, חשוב כמובן לדעת מה רוצים שיהיה בתפריט – למשל, אם ידוע כי חלק מהאורחים מקפידים על תזונה טבעונית, חשוב להיערך לכך מבעוד מועד. כמו כן, אם רוצים מנה מסוימת האהובה על חתן השמחה – עוגה מעולה כלשהי, בשר על האש, שלל גבינות איכותיות ועוד – כדאי לדעת על כך עוד בשלב הארגון.

 

ובעת ובעונה אחת, חשוב גם להישאר עם ראש פתוח. קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים שומר תמיד על אלמנט ההפתעה, ויוציא מן השרוול עוד מנה מדהימה שלא חשבתם עליה, קינוח עם טוויסט מקורי, סלט עם טאץ' אישי, רוטב מדויק שלא חשבתם עליו עד כה, ועוד. לכן, התאמת התפריט והקייטרינג לאירוע קטן צריכה להיעשות מתוך הבנת וידיעת הצרכים של הלקוח – אבל גם מתוך הבנה לצורך של החברה במרחב תמרון ועצמאות יצירתית.