קייטרינג לאירועים - איך בוחרים את הספק הנכון

אין ספק כי הדרך אל ליבו של האורח עובדת דרך קיבתו. אתם יכולים להשקיע את מירב המאמצים בסידורי הפרחים על השולחנות, בעיצוב אזור קבלת הפנים, בבחירת תקליטן או זמר איכותי שיעשה שמח, וגם בבחירת הבגדים והנעליים של בעלי השמחה, אבל הדבר העיקרי אשר ישוחחו עליו ביום שלמחרת הוא הכיבוד

פעמים רבות, כאשר נשאל האורח איך היה אירוע, או האם נהנה מהחתונה, הפרמטרים העיקריים אשר יקבעו את התשובה יהיו איכות המזון, הקינוחים שהוגשו, הסטייק, והמתאבנים. כל אחד מאיתנו ודאי מעוניין לערוך אירוע מהנה ומוצלח, וחשוב לדעת כי הדרך לאירוע מוצלח מתחילה בבחירה נכונה של חברת קייטרינג לאירועים. המאמר הבא יסייע לכם לבחון את כל הפרמטרים החשובים בעת הבחירה, לגזור ולשמור. 

 

כיצד להתמודד עם המבחר?

 

הבעיה העיקרית של רבים, אשר מעוניינים לערוך אירוע מוצלח, היא המגוון הרחב המצוי בשוק, והקושי לבחור מבין החברות השונות. הנה כמה פרמטרים חשובים שיסייעו לכם לצמצם את המבחר:

 

*   המלצות: הפרמטר החשוב הראשון אשר מעיד בצורה הטובה ביותר על טיבה של חברה מקצועית הוא המלצות. מאחורי קייטרינג לאירועים עם ניסיון של 30 שנה יעמדו לקוחות מרוצים רבים, אשר ישמחו לתת המלצה או ביקורת טובה על העסק. חפשו את החברות אשר להן מספר גבוה של המלצות חיוביות, כך תוכלו להעלות את הסיכויים בבחירת חברה מומלצת.  

*   תקציב: הפרמטר השני אשר יסייע לכם לצמצם את המבחר הוא התקציב. אחת ההוצאות הכלכליות הגדולות ביותר, והנתח הגדול ביותר מתוך התקציב העומד ברשותכם לצורך האירוע, משולם לחברת קייטרינג לאירועים. לכן, חשוב לבחור בחברה אשר יכולה להעניק לכם שירות כמה שיותר מקצועי בעבור התקציב העומד לרשותה.  

 

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברת קייטרינג לאירועים?

 

כעת, לאחר שצמצמתם את המבחר מבין מגוון החברות בשוק, הנה לכם כמה פרמטרים חשובים שעליכם לברר על המועמדים העיקריים:

 

*   אישורים ורישיונות: הדבר החשוב ביותר שעליכם לבדוק הוא האם לחברה כל האישורים הנדרשים על מנת לתפעל את העסק בצורה חוקית. לשף אשר מנהל את המקום צריך להיות אישור של משרד העבודה, ולחברה אישור של משרד הבריאות.

*   אמינות, מקצועיות וניסיון: חשוב מאוד לבדוק את ההסטוריה של החברה, ואת הניסיון שיש לה עם אירועים מן הסוג אותו אתם מתכננים. חברה אשר מתמחה במתן שירותים לחתונה לא בהכרח תוכל להעניק שירות מקצועי לאירועים עסקיים.  

 

שאלות חשובות

 

כעת, לאחר שבחרתם חברת קייטרינג לאירועים איתה אתם מעוניינים לעבוד, ריכזנו בעבורכם מספר שאלות חשובות שעליכם לשאול:

 

*   האם החברה מחזיקה בתעודת כשרות, והאם רמת הכשרות מתאימה לכם ולאורחים שצפויים להגיע לאירוע?

*   איזה שירותים נוספים מציעה לכם החברה במסגרת התקציב?

*   האם החברה דואגת גם למלצרים, לכלי האוכל ולכלי ההגשה?

*   וגם האם ישנה אופציה לשילוב מאכלים צמחוניים, טבעוניים, פרווה ועוד, על מנת להתאים את הכיבוד לכלל המשתתפים באירוע.

 

יין איכותי לאירוע מצוין

 

לאלכוהול, וליין במיוחד יש תפקיד חשוב מאוד ביצירת אווירה שמחה ומהנה באירוע. האורחים אמנם באים ליהנות, אך מעט יין איכותי יכול לשחרר את המעצורים, ולגרום לאורחים ליהנות באמת. יין איכותי הופך כל אירוע ליוקרתי יותר, ומשמש כסמל סטטוס המייצר חשיבות גבוהה לשותים אותו, וכבוד למגישים. אירוע בו מוגש יין לבן איכותי, או יין אדום מיוחד יתפס בעיני האורחים כאירוע מפנק ואיכותי. ככל שיעלה טיב היין המוגש, כך ירגישו האורחים יותר מוערכים, ואף יצליחו ליהנות. יין הוא משקה אלכוהולי מכובד, שניתן לשתות לאט ובהנאה, והוא משתלב מצוין עם כל סוגי המאכלים אותם אתם בוחרים להגיש. היין יכול להיות משקה ליווי מצוין גם לגבינות וגם לבשר, והוא משתלב נהדר גם בתפריט החלבי וגם הבשרי באירוע.

 

אתם מוזמנים להתרשם מן תפריט היינות שלנו