מגשי פירות – להעשיר את האירוע בצבע וטעם

בחתונה כפרית או באירוע משפחתי, בבית או במסעדה השכונתית – ניתן לראות יותר ויותר מנות בריאות איכותיות. המודעות לחשיבות השמירה על הבריאות עולה ועמה גם המפרט התזונתי. כיצד תוכלו ליהנות ממגשי הפירות העשירים בטעמיהם?

עלייה במודעות לחשיבות הבריאות 

בעידן בו המודעות לבריאות הולכת ועולה מיום ליום, יותר ויותר גופים ואנשים פרטיים מודעים לחשיבותה הרבה של אכילה נכונה ומאוזנת. כיום, גם באירועים העסקיים והמשפחתיים הגדולים ביותר כבר נהוג לשלב פחות מכלים עתירי סוכר ופחמימות ויותר מאכלים טבעיים ואורגניים, עשירים בערכים תזונתיים שונים ובצבעים מלאי חיים, בעלי הרכב תזונתי נכון לגוף האדם ובמגוון סגנונות שונים.

 

מגשי הפירות המעוצבים מיישמים היטב את ההבנה כי המאכלים עתירי השומן פוגעים בבריאות הגוף ואחראיים למחלות שונות המאפיינים את התרבות המערבית. כבר לא מדובר בקוריוז או בטרנד חולף. מגשי הפירות מוגשים כיום כמעט בכל אירוע, במקביל לשוקולדים ולעוגות, ובעיצוב ייחודי שאינו מבייש את אחרונת העוגות. גם בכרמא מגלים לכם את יתרונותיהם הקסומים של מגשי הפירות באירועים השונים. לאילו אירועים מתאימים מגשי הפירות? 

מגשי פירות בחתונה 

החתונות העכשוויות כבר מזמן אינן צמודות לתוואי נורמה ספציפי אלא יכולות להיות התגשמות של כל חלום שהוא. החתונות המודרניות יכולות להיערך במסעדת כרמא או בגן פרטי, ביער או על חוף הים, באולם או בכל חלל אטרקטיבי אחר. גם אתם מתכוננים לפני כל חתונה לכמויות האוכל שיועמסו ומתחילים דיאטה כבר שבועיים מראש? מגשי הפירות הם בדיוק הפתרון האידיאלי לכך. מבלי להעמיס מנות עתירות סוכר על האורחים, מגשי הפירות קורצים בצבעוניותם, מרשימים בעיצובם ומציעים אלטרנטיבה בריאה לחובבי המתוק שרוצים לשמור על עצמם. 

מגשי פירות באירוע משפחתיים 

אירועי "חיים שכאלה" ומפגשים מרגשים של המשפחה היו בעבר מקור מצוין להשמנה והעלאת רמת הכולסטרול בדם. בצקים ובשרים, פחמימות ואינסוף קינוחים היו הופכים כל מפגש משפחתי לעוד כמה קילוגרמים. תודות למגשי הפירות הופכים האירועים המשפחתיים לחוויה קלילה ועשירה המתאימה לכל הנוכחים. תודות למגשי הפירות בני המשפחה אינם צריכים לחשוש מכמויות המזון עתיר הכולסטרול וזוכים במקום זאת ליהנות מהפירות האקזוטיים ביותר שקיימים וביניהם הקוקוס והאננס, המנגו והבננות וכמו כן פירות בעלי טעמים מרתקים כמו דובדבנים ופסיפלורה, תותי שדה ועץ ועוד מגוון רחב של טעמים מפתים. 

מגשי פירות לאירוע עסקי 

במגזר העסקי ישנה חשיבות בלתי מבוטלת למראה הייצוגי ולרושם המועבר אל הסביבה. בשנים האחרונות כבר מדובר בדרישה לגיטימית: אירוח עסקי המבוסס על מנות טעימות, עשירות,  צבעוניות ובריאות. מגשי הפירות המיועדים לאירועים עסקיים מבוססים על עיצוב מרשים של הפירות ושילובים מנצחים של הטעמים האיכותיים ביותר. היתרון המשמעותי של מגשי פירות באירועים עסקיים טמון בהצעה של כיבוד קל ולא מעיק במפגשים בהם העיקר הוא האלמנט העסקי ולא הקולינארי, כשיחד עם זאת המזון הופך להיות הסייד – קיק העיקרי של האירוע וההשפעה המעניינת  ביותר במהלכו.

 

נכתב בשיתוף עם פרי מתוק חברה המתמחה בהכנת סלסלות ומגשי פירות מעוצבים http://www.primatok.co.il