הפקת בר מצווה בכותל

טקס בר מצווה הוא אירוע של פעם בחיים עם משמעות גדולה. לכן, הפקת בר מצווה בכותל הופכת אירוע מיוחד ממילא למהודר אף יותר. תנו לנו בכרמא להשלים בעבורכם את את האירוע ברמה אחרת, עם סיום ההפקה במסעדה איכותית וטובה

בר מצווה הוא אירוע מרגש עבור כל משפחה יהודית. טקס בר המצווה הכולל את העליה לתורה מסמל את הגעתו של הילד/נער למצוות והוא ללא ספק מהווה צומת דרכים עבור כל ילד ומשפחה, גם אם זוהי משפחה חילונית. את טקס בר המצווה ניתן לקיים באולם אירועים, אך אז הוא הופך לאירוע אחד מני רבים, במיוחד כשמדובר במשפחה גדולה ורבת אירועים.

 

בר מצווה או בת מצווה שיערכו בכותל יתנו לאירוע את מלוא ההדר, הקדושה והכבוד שלו. התפאורה של הכותל המערבי, קיר אבנים המסמל כ"כ הרבה לעם ישראל ומהווה שריד אחרון לבית המקדש, משרה אווירה שונה ויוצר תחושה מרגשת גם בליבו של אדם אשר בשגרה הוא חילוני לחלוטין. סיום של מאורע כזה, במסעדה כמו כרמא - הופך אותו לייחודי אף יותר.

 

כרמא פה להבטחת ההפקת בר מצווה לכדי שלימותה. 02-6436643

 

בר מצווה בכותל במסעדה כרמא באזור ירושלים

 

למי מתאים טקס בר מצווה בכותל

 

הפקת בר מצווה בכותל מתאימה לכולם. כל מי שרוצה ליצור אירוע יוצא דופן, אירוע ייחודי בו תקיימו גם מצווה של תפילה בכותל המערבי ועלייה לירושלים ממש כמו בתקופה בה בית המקדש היה קיים, הכותל המערבי הוא המקום לקיים בו את האירוע החד פעמי עבור הילד שלכם. כל טקס עליה לתורה ובר מצווה הוא מרגש ומשמעותי. על אחת כמה וכמה כאשר לפני הטקס ישנה נסיעה מרגשת במעלה ההר לירושלים, וכאשר ברקע משמשים הכותל המערבי והעיר העתיקה כתפאורה לאירוע. סיום טקס בירושלים, עם קינוח במסעדה ירושלמית מוכרת כמו כרמא, ישאיר אתכם עם טעם טוב תרתי משמע.

 

קיראו עוד על טקס בר מצווה בכותל

 

בר מצווה בכותל - יום מלא חוויות

 

הפקת בר מצווה בכותל היא הרבה מעבר לטקס עצמו. מדובר על יום מלא חוויות המתחיל בעליה לירושלים, ניתן לעשות זאת באופן מרוכז באוטובוס מיוחד עבורכם אשר כבר בו תתחילו להכנס אל תוך אווירת היום המיוחד הזה. אפשר לעצור באתרים שונים בדרך על פי רצונכם, לצפות בנוף ולבקר באתרים המקסימים שישנם בדרך לירושלים. בירושלים נין לשלב גם ביקור בעיר העתיקה ולטייל ברחבי ירושלים, לצפות בנופים היפהפיים שישנם בעיר  הזו בשפע, ולהגיע לטקס המיוחד בו תשמחו, תשירו ותרקדו ממש כמו שעשה עם ישראל בירושלים לפני אלפי שנים. להקת מתופפים, נגני כינור, נבל או קלידים ילוו את הטקס ואת השירים והפיוטים. כמובן שיום כזה, יום מלא אנרגיות ואדרנלין, אי אפשר לסיים ללא ארוחה טובה במסעדה, מסעדה המתאימה באווירה שבה ליום המיוחד הזה.

 

מחפשים רעיונות נוספים לאטרקציות ביום הגדול? קיראו על:

 

מסעדת כרמא - מקום מופלא לסיים בו את היום

 

אין ספק כי לאחר הטקס כולם יהיו רעבים. קחו את כל האורחים למסעדה נהדרת, מסעדת כרמא הירושלמית הממוקמת באחת השכונות היפות ביותר של ירושלים- עין כרם שבפאתי העיר. מסעדת כרמא עטופה בנוף הירוק של הרי ירושלים ועין כרם. דרך חלונות הזכוכית הגדולים תוכלו לצפות, לעכל את הטקס המרגש ולהרגע עם הארוחה. המנות הנהדרות והמגוונות יחד עם עיצוב המסעדה המקסים והנוף שסביב מבטיחים סיום מוצלח במיוחד  לאחד הימים המרגשים בחייה של משפחה בכלל ובחייו של הילד בפרט.