סיורי בר מצווה בכותל

סיור בר מצווה בכותל בירושלים לא צריך להיעשות באווירה כבדה ורצינית - להיפך. היום ישנם מקומות שבקלילות רבה ובאמצעי המחשה חדשניים יראו לכם מה היה כאן פעם... כרמא הוא אחד מהם

עריכת טקס בר מצווה בכותל המערבי ללא ספק נותנת לכם ערך מוסף רב מעבר לחגיגה ולשמחה האישית שלכם. טקס הנערך לכותל מחבר את כולכם אל המקור, אל השורשים, אל מה שהיה כאן פעם, כאשר בית המקדש היה קיים. אם תזמינו להקת מתופפים או נגנים על כלים עתיקים כמו כינור ונבל, תוכלו לראות תמונה שלמה של חגיגה בבית המקדש במסגרת הפקת בר מצווה בכותל.

 

אם אתם רוצים להרחיב מעבר לאזור הכותל המערבי, סיורי בר מצווה בכותל בירושלים יראו לכם עוד ממה שהיה בירושלים פעם, מההיסטוריה רבת השנים של העיר. באותה הזדמנות, תוכלו גם לבלות זמן איכות נוסף במסעדה בירושלים מקומית, אשר תעשה לכם את החיבור בין העבר לבין ההווה העכשווי - העבר יבוא לידי ביטוי בעיצוב, ההווה בטעמים.

 

רוצים להשלים את החוויה עם כרמא? צרו איתנו קשר 02-6436643

 

ארוחה במסעדה לאחר סיור הבר מצווה בכותל

סיור בשרשרת הדורות

 

אחד המקומות אשר מראה לכם את ההיסטוריה באמצעים חדישים וכיפיים הוא מרכז שרשרת הדורות שבעיר העתיקה. כיוון שהוא קרוב לכותל, סיורי בר מצווה רבים עוברים דרכו. המרכז מחולק לחדרים שכל אחד מהם מספר סיפור אחר על תקופה אחרת. הסיפורים מסופרים בעזרת אמצעים ייחודיים כמו יצירות אמנות העשויות זכוכית עם אפקטים של קרני אור, חדר חשוך שבמרכזו באר המוארת על ידי נרות ומספרת סיפור ועוד.

 

סיור במנהרות הכותל

 

סיור במנהרות הכותל החפורות מתחת לכותל ולאזור הרובע המוסלמי הוא סיור מרתק. סיורי בר מצווה בכותל בירושלים מגיעים בדרך כלל גם למנהרות הכותל בגלל קרבתן לאזור העליה לתורה. לאורך כל המנהרות תמצאו שלל שרידים לחיים הקדומים במקום כמו בריכת מים וניקבה, חדר תפילה, מקווה ועוד.

 

סיור זה פותח ומרחיב את האופקים ואת התחושה שאנחנו חלק קטן מתוך משהו עצום וגדול הנמשך על פי עשרות של דורות.

 

סיור מרתק בעין כרם וב... צלחת

 

יום עוצמתי זה של טקס בר מצווה וסיור מרתק חייב להסתיים בארוחה טובה. מסעדת כרמא תמשיך את התחושה המיוחדת וההתרגשות שכולכם חווים לאורך היום. מסעדת כרמא הממוקמת בלב עין כרם משקיפה על נופיה היפים של ירושלים, על ההרים ועל סמטאות עין כרם. את הנוף הקסום תוכלו לראות דרך המרפסת רחבת הידיים או דרך החלונות המיוחדים שבקומה הראשונה.

 

לרשותכם עומד תפריט מגוון ממנו  תוכלו לבחור את סגנון הארוחה והמנות המתאימות לכם. כרמא, מסעדה לבר מצווה בכותל, מציעה לכם גם סיור מודרך וקסום בעין כרם הבנויה ככפר אירופאי עם ניחוח אחר ומלאה אתרים מרתקים.