להקות מלוות לבר מצווה

דמיינו אירוע בר מצווה לא רק עם העיניים, אלא גם עם האוזניים. להקות מלוות לבר מצווה, יכולות לשדרג מאורע מרגש לכזה הזכור גם בזכות צליליו. אלמנט נוסף שיכול לשזור זכרון מתוק בחגיגה, הוא זה של מסעדה טובה - מסעדת כרמא

טקס בר המצווה מסמל את הפיכתו של הילד לנער. טקס בר המצווה הנערך בכותל הופך להיות יותר ויותר מבוקש ופעמים רבות מגיע מרצונם של הילדים עצמם. כאשר טקס נערך בכותל, לא מדובר רק על טקס עליה לתורה אלא על חגיגה שלמה הנערכת מסביב. רבים בוחרים להזמין את האורחים ליום שלם של חוויות וחגיגות הכוללות גם מוזיקה וריקודים עם זיקה למסורת ולשורשים.

 

להקות מלוות לבר מצווה הכוללות מעגלי מתופפים ונגנים על כלים נוספים כמו כינור, נבל וגם שופר הופכות את הפקת טקס בר מצווה בכותל המערבי לחגיגה אמיתית. ממש ניתן לדמיין את החגיגות שנערכו בבית המקדש לפני שנים, כשבמקום להקות מלוות לבר מצווה זימרו וניגנו כהנים ולוויים.

 

מומלץ להעצמת החוויה, לא רק להשתמש באטרקציות ואלמנטים רק באירוע הבר מצווה עצמו, אלא גם לאחריו. לכן, אנו ממליצים לכם לסיים את אירוע הבר מצווה במסעדה המיועדת לכך, מסעדת כרמא.

 

צרו קשר איתנו להזמנת מקום 02-6436643

 

מסעדת כרמא - מסעדה באזור ירושלים לבר מצווה בכותל 

תיפוף עם הרבה עוצמה

 

גם אם הילד / נער נראה נבוך ומרוחק, אין זה אומר שהוא לא נרגש ואפילו מאושר מן החגיגה שנעשית סביב בר המצווה. זהו אירוע יוצא דופן עבורו אותו יעכל בקצב שלו. אל תחסכו מן השמחה והחגיגיות של האירוע. להקות מלוות לבר מצווה אשר שרות ומנגנות מוסיפות הרבה מאוד אנרגיות, שמחה ועוצמה לחוויה. למעגלי תיפוף יש הרבה מאוד כוח.

 

אם לילד, חתן בר המצווה יש אהבה למוזיקה ולנגינה, מומלץ שייקח חלק פעיל בתיפוף ויהיה חלק מן המעגל, כך גם כל אורח שרוצה להצטרף. לתיפוף שנעשה בקצב אחיד, לנגינה המשותפת, כמו לכל חוויה של שיתוף פעולה בין אנשים, יש הרבה מאוד אנרגיות, על אחת כמה וכמה בטקס הקשור למסורת ונערך במשך דורות.

 

יום עם הרבה חוויות

 

פעמים רבות החברות המציעות להקות מלוות לבר מצווה מארגנות יום חווייתי מתחילתו עד סופו. החברה אחראית לספק הסעה לכם ולאורחים, לארגן את הטקס מתחילתו ועד סופו וגם לערוך, במידה ותרצו, סיורי בר מצווה בירושלים במגוון אתרים. לאחר יום מלא באקשן, טקס מרגש, נגינה ושירה, טיולים ועוד, כל שנותר הוא לאכול ארוחה טובה שתחתום את היום הקסום הזה.

 

כרמא - המקום לחתום את היום

 

כרמא היא מסעדה קסומה השוכנת בעין כרם בפאתי ירושלים. מן המרפסת רחבת הידיים של המסעדה או מהקומה הראשונה תוכלו להשקיף על נופי מרהיבים של הרי ירושלים הירוקים, של עין כרם ושל ירושלים בכלל. המסעדה מעוצבת ואלגנטית ומשרה אווירה חגיגית במיוחד. התפריט העשיר והמגוון יאפשר לכם לבחור בסגנון הקולינרי המתאים לכם. תוכלו להסתפק בארוחה או לערוך את כל האירוע מלבד טקס העליה לתורה במסעדה - המקום ערוך ומוכן לכל בקשה שלכם.